Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Değerli Müşterilerimiz,

Kişisel bilgilerinizin ödeme sırasındaki güvenliği ve her daim gizliliği bizler için fazlasıyla önemlidir. Bu çerçevede, ödemelerinizin gerçekleştirilmesi ve üyelik bilgilerinizin korunması hussunda tittizlikle sizlerin yanındayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

Tüm müşterilerimize ait kişisel bilgileri, istisnasız ve kati suretle gizlilik içersine almaktayız. Lakin, siparişlerin ve satın alma sürecinin sağlıklı tamamlanması adına müşteri bilgileri asla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak şekilde şirketimizce saklanmaktadır. Gerektiğinde, sadece müşteri teslimat ve fatura bilgileri lojistik ve/veya kargo firmalarına aktarılır. Bunun dışında hiç bir müşteri bilgisi asla paylaşılmaz. İzmir Dijital, müşteri bilgilerini yeni kampanyalar ve fırsatlar hakkında bilgi vermek ve gerektiğinde anonim olarak pazar araştırmasında kullanmak adına saklar.

Ödeme ve Bilgi Güvenliği

Tüm satın alma işlemleriniz sırasında uygun güvenliğin sağlanması amacıyla “3D Secure” sistemi kullanmaktayız. Ödeme işleminin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler çalışma ortağımız bankalar şifrelenerek gönderilmekte olup hiç bir şekilde saklanmamakta ya da paylaşılmamaktadır. Tüm sistemimiz SSL Tabanlı 256-Bit SSL kodlama ile korunmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması

Dilerseniz kendiniz hakkında şirketimizce saklanan tüm bilgileri öğrenmek için bizlere yazılı talepte bulunabilirsiniz. Bilgilerinizin içeriği, silinmesi ya da değiştirilmesi talepleriniz, kanunlar dahilinde derhal işleme alınarak yerine getirilir.

Güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için çok önemli olup sizlere her daim İzmir Dijital güvencesini sunuyoruz.

TOP