HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

   İzmir Güzelyalı'da faaliyet gösteren firmamız, dijital baskı sektöründe İzmir’in en kaliteli ve düzgün hizmet işletmeleri arasına girmek için her geçen gün çaba sarf etmektedir.
   Müşteri taleplerine göre ilerleyen teknolojiye ayak uydurmak için makine parkurumuzu genişletmek ve müşteri memnuniyeti birinci görevimizdir.
   Günümüz teknolojisinde ihtiyaçlar ile doğru orantılı olarak gerek teorik bilgilendirme, gerekse uygulamalı bilgilendirme yaparak siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışmaktayız.
   Amacımız İzmir'in bu sektörde teki değil; en doğru, en güvenilir ve en kaliteli hizmetini veren firmalarından biri olmaktır.

Sizin MemnuniyetinizEn Önemlisi

İzmir Dijital olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden öncelikli gelmekte. Sizlerin memnuniyeti adına daha fazla çalışıyoruz.

Kalite Garantisi

Sitemizde yer alan tüm ürün görselleri atölyemizde çekilmiş olup orjinal hallerinden hiç bir farklılıkları bulunmamaktadır. Tüm ürünlerimizde birinci sınıf yüksek kalited ve TSE onaylı malzemelerden üretilmektedir.

Fiyat Garantisi

İzmir Dijital olarak sizlere her daim en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Kendi atölyemizde ürettiğimiz ürünler başka hiç bir aracı olmadan en uygun fiyatlarla ve toptan alışverişlerinizde indirim imkanlarıyla sizlerle

İade Garantisi

İade koşullarına uygun olduğu takdirde, satın almış olduğunuz her ürünü, hiç bir mazaret bildirmeseniz dahi, geri iade alıyoruz. Hem de yedi güne kadar yurtiçi gönderimlerde kargo ücreti olmaksızın.

TOP