Genel Kullanım Şartları

Bu internet sitesinde bulunmanız, bu siteye girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir materyali kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması nedeniyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan şirketimiz sorumlu ve mesul değildir.

Firmamız, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler sonucunda doğabilecek; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha ya da izinsiz olarak kayıtlara girilmesi hususlarında herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İzmir Dijital San. ve Tic. Ltd. Şti. , iş bu site ve site uzantısında mevcut her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir uyarıya gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar ve sitede yapılan tüm değişiklikler ve güncellemeler yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.

Kullanıcı tarafından siteye kayıt esnasında belirtilen ve/veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer tüm iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı firmamızda saklıdır.

Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı sürece İzmir Dijital San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

Bu internet sitesi şirketimizin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Bu sitelerin içerikleri, görselleri veya içerdikleri diğer bağlantı ve referanslardan sorumlu değildir.

Bu internet sitesinin genel görünüm ve tasarımı ile internet sitesindeki tüm görsel materyaller, metinler, bilgiler, İzmir Dijital markası, www.izmirdijital.com.tr alan adı, logo, elektronik, grafik veya herhangi okunabilir şekilde sunulmuş teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin “materyaller” ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Web sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.  Aksi takdirde, bu hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. İzmir Dijital San. ve Tic. Ltd. Şti.'nin burada belirtilen ve açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

TOP