Kaliteli

Dijital Çıktı

Siz gelmeden hazır!

Dijital Çıktı - Kitap - Dergi Katalog

Çıktı mı almanız lazım? Tasarımı  hazır kitap, dergi, katalog mu bastırmak istiyorsunuz? Yeni dijital çıktı hizmetimiz sayesinde çıktısını istediğiniz belgeyi sistemimize yükleyin siz firmamıza gelene kadar hazır olsun.

Bardak

Kendin Tasarla

Kendi Bardağını Tasarla

Siz de bizler gibi gününü kahvesiz ve çaysız geçiremeyenlerdenseniz neden yalnızca size özel bir bardağını olmasın ki?

Telefon Kabı

iPhone 7

Kendin Tasarla

iPhone 7 Telefon Kabı Tasarla

Bir çok model opsiyonu bulunan tasarım aracımızdan, kendi telefon modelinize uygun, tamamen sizin zevkinize hitap eden tasarımlar yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturun.

Aradığınız telefon markasına uygun kılıf bulamazsanız lütfen bizimle canlı sohbet ya da telefonumuz üzerinden iletişime geçin, en kısa sürede temin edelim.

Kanvas

Sizin için

Kendin Tasarla

Kanvasını Tasarlayın

Sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olduğunu düşündüğümüz kanvas tabloları, artık kendiniz dilediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Tshirt

Polo Yaka

Kendin Tasarla

Kendi Polo Yaka Tshirt'ünü Tasarla

İster kısa kollu, ister uzun kollu; ister balıkçı yaka ister V yaka, bir çok tshirt çeşidini yeni mağazamızda dilediğiniz şekilde tasarlayabilirsiniz.

Sizin MemnuniyetinizEn Önemlisi

İzmir Dijital olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler için her şeyden öncelikli gelmekte. Sizlerin memnuniyeti adına daha fazla çalışıyoruz.

Kalite Garantisi

Sitemizde yer alan tüm ürün görselleri atölyemizde çekilmiş olup orjinal hallerinden hiç bir farklılıkları bulunmamaktadır. Tüm ürünlerimizde birinci sınıf yüksek kalited ve TSE onaylı malzemelerden üretilmektedir.

Fiyat Garantisi

İzmir Dijital olarak sizlere her daim en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Kendi atölyemizde ürettiğimiz ürünler başka hiç bir aracı olmadan en uygun fiyatlarla ve toptan alışverişlerinizde indirim imkanlarıyla sizlerle

İade Garantisi

İade koşullarına uygun olduğu takdirde, satın almış olduğunuz her ürünü, hiç bir mazaret bildirmeseniz dahi, geri iade alıyoruz. Hem de yedi güne kadar yurtiçi gönderimlerde kargo ücreti olmaksızın.

TOP